Пошук по сайту

Хімія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Розклад проведення занять для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

Розклад проведення занять для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді







УКРАЇНА




КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ



Н А К А З
від 17 жовтня 2011 року № 416
м.Кіровоград
Про роботу Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді

у 2011/2012 навчальному році
З метою якісної організації навчально-виховного процесу Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (далі–МАНУМ)
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити розклад проведення занять для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді на І семестр 2011/2012 навчального року (додаток 1).

2. Директору Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія - інтернат – школа мистецтв) Короткову А. Є. забезпечити організоване проведення навчальних занять для слухачів МАНУМ, згідно розкладу.

3. Начальникам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів:

3.1. Активізувати роботу щодо пошуку обдарованих дітей та направленню їх на навчання в секціях Кіровоградського МАНУМ.

3.2. Сприяти створенню наукових товариств учнів (далі - НТУ) на базі підпорядкованих загальноосвітніх навчальних закладів та вжити заходів щодо удосконалення діяльності існуючих НТУ.

3.3. Довести даний наказ до керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки облдержадміністрації А.Олійник.



Начальник управління Е.Лещенко

Затверджено

Начальник управління освіти і науки

Кіровоградської облдержадміністрації

______________________Е.В. Лещенко

„_17_” жовтня 2011 р.

РОЗКЛАД

проведення занять для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді
на І семестр 2011/2012 навчального року

№ з/п

Секції

№ з/п

Групи

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

1.

Авіація та космонавтика

1.

І року навч.

Працює на базі Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради (Мітленко Л. О.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра авіаційної техніки ДЛАУ

(Лефтор В.В.)

2.

ІІ року навч.


-

15.00-15.45

кафедра авіаційної техніки ДЛАУ

(Лефтор В. В.)


-

15.00-16.40

кафедра авіаційної техніки ДЛАУ

(Лефтор В. В.)




2.

Англійська мова та література

3.

І року навч.


-


-

15.00-17.35

кафедра практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)

4.

І року навч.

Працює на базі Олександрійського колегіуму Олександрійської міської ради

(Полатайко І. В.)

5.

ІІІ року навч.

-

15.00-16.40

кафедра практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)




14.00-15.40

кафедра практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)

12.40-14.20

кафедра практики германських мов КДПУ

(Ляшук А. М.)

-

3.

Археологія

6.

І року навч.


-

-

15.00-15.45

ЗШ № 26

(Собчук В.В.)

-

-

8.00-10.35

ЗШ № 26

(Собчук В. В.)

7.

ІІ року навч.


-

-

15.55-16.40

ЗШ № 26

(Собчук В.В.)

-

-

10.45-13.20

ЗШ № 26

(Собчук В. В.)

4.

Біологія

8.

І року навч.

16.00-16.45

кафедра біології КДПУ

(Гулай В. В. )

16.00-17.40

кафедра біології КДПУ

(Гулай В. В.)



-


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра біології КДПУ

(Казначєєва М.С.)


9.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради

(Орлова С. В.)

10.

ІІ року навч.


-

16.00-17.40 кафедра біології КДПУ

(Аркушина Г. Ф.)


-


-

16.00-16.45 кафедра біології КДПУ

(Аркушина Г. Ф.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра біології КДПУ

(Аркушина Г.Ф.)

5.

Географія

11.

І року навч.


-

14.00-14.45 кафедра географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)


-

14.00-15.40 кафедра географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)


-

Третя субота місяця

8.00-11.30 кафедра географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)

12.

ІІІ року навч.


-


-

14.00-15.40 кафедра географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)


-

14.00-16.35 кафедра географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)

Третя субота місяця

11.00-14.30 кафедра географії КДПУ

(Онойко Ю.Ю.)

6.

Екологія

13.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради

(Гайдар А.І. )


Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра охорони навколишнього середовища КНТУ

(Резніченко В. П.)

14.

ІІ року навч.


-


-

15.00-16.40 кафедра охорони навколишнього середовища КНТУ

(Резніченко В. П.)

15.00-15.45 кафедра охорони навколишнього середовища КНТУ

(Резніченко В. П.)


-

7.

Економіка

15.

І року навч.


-

15.00-16.40 кафедра менеджменту та економіки праці КНТУ (Заярнюк О. В.)


-

15.00-15.45 кафедра менеджменту та економіки праці КНТУ

(Заярнюк О. В.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра менеджменту та економіки праці КНТУ

(Сторожук О. В.)

16.

ІІІ року навч.


-

15.00-17.35 кафедра менеджменту та економіки праці КНТУ

(Сторожук О. В.)


-

15.00-16.40 кафедра менеджменту та економіки праці

КНТУ

(Сторожук О. В.)


-

Третя субота місяця

12.00-15.30 кафедра менеджменту та економіки праці КНТУ

(Сторожук О. В.)



8.

Етнологія

17.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради

(Кривошей Т. С.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С.В.)

9.

Електроніка, радіотехніка та приладобудування

18.

ІІ року навч.


-


-


-


-


-

10.00-13.30

облкомплекс (Сіріков О. І.)

10.

Інформатика

19.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради

(Іваненко О. П.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

облкомплекс

(Дрєєв О. М.)

20.

ІІ року навч.


-


-

13.30-14.15

облкомплекс

(Дрєєв О. М.)


-

13.30-15.10

облкомплекс

(Дрєєв О. М.)

21.

ІІІ року навч.

-

-

-

-

-

13.00-18.20 облкомплекс

(Дрєєв О. М.)

11.

Історія

22.

І року навч.

14.30-16.10 кафедра історії України КДПУ

(Бондарчук Ю. П.)

14.00-14.45 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)


-


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра історії України КДПУ

(Бондарчук Ю. П.)


23.

ІІ року навч.

16.00-17.40 кафедра історії України КДПУ

(Бондарчук Ю. П.)


-

14.00-14.45 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С.В.)

24.

ІІІ року навч.

-

15.00-16.40 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)

15.00-16.40 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С. В.)

14.20-16.00 кафедра історії України КДПУ

(Проскурова С.В.)

-

-

12.

Конструювання

25.


І року навч.



Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради

(Піскова С. В.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра с/г машинобудування КНТУ

(Амосов В.В.)

26.

ІІІ року навч.


-

15.00-17.35 кафедра с/г машинобудування КНТУ

(Амосов В.В.)


-

15.00-17.35 кафедра с/г машинобудування КНТУ

(Амосов В.В.)


-


-

13.

Математика

27.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради

(Яготіна З. О.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра математики КДПУ (Ізюмченко Л. В.)

28.

ІІ року навч.


-

15.00-17.35 кафедра математики КДПУ

(Ізюмченока Л. В.,

Бородавкіна А. І.)


-


-


-

29.

ІІІ року навч.

14.20-16.00 математики КДПУ

(Романов В. О., Вассалатій Ю. В.)

-


-

15.00-17.35 кафедра математики КДПУ

(Романов В. О., Вассалатій Ю. В.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра математики КДПУ

(Вассалатій Ю. В.)

14.

Менеджмент

30.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Бердник Н. О.)


Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра менеджменту ДЛАУ

(Козир І. С.)

31.

ІІ року навч.


-


-

15.00-15.45 кафедра менеджменту ДЛАУ

(Козир І. С.)


-

15.00-16.40 кафедра менеджменту ДЛАУ

(Козир І. С.)

15.

Мистецтвознавство

32.

ІІ року навч.


-

14.30-16.10 облкомплекс, ауд. №10

(Кириченко О.І.)


-


-

14.30-15.15 облкомплекс, ауд. №10

(Кириченко О.І.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 облкомплекс, ауд. №10

(Кириченко О.І.)

16.

Німецька мова та література

33.

І року навч.

Працює на базі Олександрійського колегіуму

(Авраменко О. М.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра практики германських мов КДПУ

(Оксанич М.П., Пянковська І.В.)

34.

ІІІ року навч.


-

15.00-15.45 кафедра практики германських мов КДПУ

(Оксанич М.П.)

15.00-16.40 кафедра практики германських мов КДПУ

(Пянковська І.В.)


-

15.00-16.40 (облкомплекс, ауд. № 11)

(Карчевський Т. І.)

17.

Право

35.

І року навч.

15.40-16.25

кафедра правознавства КДПУ (Шинкаренко Л. О.)


-

14.00-14.45 кафедра правознавства КДПУ (Шинкаренко Л. О.)

15.00-15.45 кафедра історії України КДПУ (Бондарчук Ю. П.)


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра правознавства КДПУ (Шинкаренко Л. О.)

36.

ІІ року навч.


-


-

15.55-16.40 кафедра історії України КДПУ (Бондарчук Ю. П.)


-

15.00-16.40 кафедра правознавства КДПУ (Зеленський С. М.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра правознавства КДПУ (Зеленський С. М.)

18.

Прикладна математика

37.

І року навч.


-


-


-

15.00-17.35

кафедра математики КДПУ

(Лутченко Л. І., Войналович Н. М.)


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра математики КДПУ

(Лутченко Л.І.)

19.

Програмування

38.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради

(Мельник В. І.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра інформаційних технологій ДЛАУ

(Сорока М. Ю.)

39.

ІІІ року навч.


-


-

13.30-15.10 облкомплекс

(Дрєєв О. М.)


-

13.30-16.05

облкомплекс

(Дрєєв О. М.)

20.

Психологія

40.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Бабенко Н. М.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра психології КДПУ

(Цемрюк І.Г.)

41.

І року навч.

16.00-16.45 кафедра біології КДПУ

(Гулай В. В. )



-

14.00-15.40 кафедра психології КДПУ

(Цемрюк І. Г.)


-


-

42.

ІІ року навч.

16.55-17.40 кафедра біології КДПУ

(Гулай В. В. )


-

15.30-17.10 кафедра психології КДПУ

(Цемрюк І. Г.)


-


-

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра психології КДПУ

(Гейко Є. В.,

Горська Г. О.)

21.


Українська література та фольклористика

43.

І року навч.

Працює на базі Гімназії № 9 Кіровоградської міської ради

(Тіхоненко С. О.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра української літератури КДПУ

(Ратушняк О.М.)



44.

ІІ року навч.


-

16.00-17.40 кафедра української літератури КДПУ

(Ратушняк О. М.)


-


-

15.00-15.45 кафедра української літератури КДПУ

(Ратушняк О. М.)

22.



Українська мова

45.

І року навч.

Працює на базі Гімназії № 9 Кіровоградської міської ради

(Дуняшенко Н. В.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

ауд. № 307 КДПУ

(Волчанська Г.В., Дуняшенко Н.В.)

46.

ІІ року навч.


-


15.00-15.45

ауд. № 307 КДПУ

(Волчанська Г.В.)


-

15.00-16.40

ауд. № 307 КДПУ

(Волчанська Г.В.)


-

47.

ІІІ року навч.

15.00-17.35

ауд. № 307 КДПУ

(Волчанська Г. В.)

15.55-17.35

ауд. № 307 КДПУ

(Волчанська Г. В.)


-


-


-

23.

Фізика

48.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Мельник А.А.)

Третя субота місяця

9.00-12.30

кафедра фізики КДПУ

(Ковальов Ю.Г., Неліпович В.В.)

49.

ІІ року навч.


-


-

16.00-17.40

кафедра фізики КДПУ

(Ковальов Ю.Г.)


-

16.00-16.45

кафедра фізики КДПУ

(Неліпович В.В.)

50.

ІІІ року навч.

-

-

15.30-17.10 кафедра фізики КДПУ

(Неліпович В.В.)

-

15.30-17.10 кафедра фізики КДПУ

(Ковальов Ю.Г.)

10.00-11.40 облкомплекс (Денисов Д.О.)

24.

Хімія

51.

І року навч.

Працює на базі ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради (Шульга Р. Ю.)

Третя субота місяця

9.00-12.30 кафедра хімії КДПУ

(Святенко Л. К.)

52.

ІІ року навч.

16.00-16.45 кафедра хімії КДПУ

(Святенко Л. К.)


-

16.00-17.40 кафедра хімії КДПУ

(Святенко Л. К.)


-


-

Склала: виконавчий директор МАНУМ С. Філянт

поділитися в соціальних мережах



Схожі:

Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа...
Методичні рекомендації щодо організації дослідження та оформлення науково-дослідницьких робіт (на допомогу слухачам Малої академії...

Керівництво Малої академії наук учнівської молоді повідомляє про...
Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв)

До Умов прийому на навчання
Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України за секціями наукових відділень...

Наказ
...

Написання науково-дослідницьких робіт учнями-членами Малої академії наук України

Україна кіровоградська обласна державна адміністрація
Про додатковий набір учнів у наукові секції Кіровоградської ман учнівської молоді на 2011/2012 навчальний рік

Методичні рекомендації щодо підготовки І написання наукових досліджень...
Електронна адреса відповідної сторінки офіційного веб-сайту Національного центру „Мала академія наук України”

Головне управління освіти І науки харківської обласної державної...
У видання увійшли методичні та інформаційні матеріали необхідні для підготовки науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії...

Розклад уроків 5-10 класів на ІІ семестр 2014-2015 н р. комунального...

Україна олександрійська районна державна адміністрація кіровоградської...
Міністерства освіти І науки України від 05 cерпня 2013 року №1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів з...



База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації




h.ocvita.com.ua
Головна сторінка