Пошук по сайту

Хімія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Комунальний заклад «дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Комунальний заклад «дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Сторінка1/6
  1   2   3   4   5   6ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ


КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ»

49006, м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70, тел/факс (056) 732-48-48

Е-mail: doippo.adm@gmail.com www.doippo.dp.ua
31 березня 2014 року № 249

Начальникам управлінь

та відділів освіти
Про підсумки ІІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади

з хімії

На виконання наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації №944/0/212-13 від 13.12.2013 року «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.09.2011р. № 1099 надсилаємо Вам «Доповідну записку про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії в 2014 році» та завдання для вчителів області щодо реалізації концепції профільного навчання в старшій школі.

Ректор інституту М.І. РОМАНЕНКО
Виконавець Зламанюк Л.М.

т. 732-09-14, т.моб. 0676383650
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників

Кафедра природничої освіти

Доповідна записка

про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії в 2014 році та завдання вчителів області по реалізації концепції профільного навчання

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом МОН України від 22.09.2011 р. № 1099 (надалі - Положення) та наказу Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації № 944/0/212-13 від 13.12.13 р. 19 січня 2014 року на базі СЗШ № 31 м.Дніпропетровська (директор Нецький В.А.) був проведений теоретичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії за текстами підготовленими Дніпропетровським національним університетом та Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, кафедрою природничої освіти.

Урочисте відкриття олімпіади, присвячене 140-річчю з дня народження Л.В.Писаржевського та 150-річчя з дня народження О.П. Бородіна за участю представників Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, Дніпропетровського державного аграрного університету, Національної металургійної Академії України.

Учасників олімпіади вітали:

  • Кудирко Василій Іванович, проректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

  • Варгалюк Віктор Федорович, декан хімічного факультету Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, доктор хімічних наук, професор, голова журі олімпіади.

  • Коваленко Валерій Сергійович, доцент хімічного факультету Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

  • Зламанюк Людмила Михайлівна, завідувачка кафедрою природничої освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент.

  • Нецький Віктор Андрійович, директор СЗШ № 31 м.Дніпропетровська.

  • Шумська Наталія Іванівна, заступник директора СЗШ № 31 м.Дніпропетровська та колектив вчителів та учнів школи.

  • Никифорова Ніна Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент Національної металургійної Академії України.

  • Зубарева Інна Михайлівна, доцент кафедри мікробіології, вірусології та біотехнології Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

  • Яремчук Ольга Яківна, учитель-методист ЗСШ № 31 м.Дніпропетровська.

Завдання олімпіади розроблені методичною комісією хімічного факультету Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара та кафедрою природничої освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Завдання були творчими, сприяли розвитку мислення учнів; в основному будувались на знанні програмного матеріалу, а також містили елементи знань, що випереджують програму. Загалом такий підхід при складанні завдань дав змогу учасникам ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії показати глибокі знання предмету.

Під час теоретичного туру була проведена науково-методична конференція «Вчений Катеринославської землі. Наукове та педагогічне значення досягнень Л.В. Писаржевського для розвитку природничих наук» (спільно з науковцями ДНУ ім О.Гончара, УДХТУ, ДДМА, ДДАУ, НМетАУ), присвячена 140-річчю з дня народження Л.В.Писаржевського.

До складу журі входять вчені вищих навчальних закладів Дніпропетровщини: Дніпропетровського національного університету; Дніпропетровської медичної академії МОЗ України; Українського державного хіміко-технологічного університету, Дніпропетровського державного аграрного університету, Національної металургійної Академії України: професори (1), доктори хімічних наук (1), доценти (11), кандидати хімічних наук (5), педагогічних (1) та технічних наук (1), старші викладачі (2), директори шкіл (2), заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів (3), Заслужені учителі України (2) (Ляшенко Андрій Хомич, директор, вчитель-методист Дніпровська СЗБПШ Верхньодніпровського району), Шеремет Тетяна Михайлівна, вчитель-методист Олександрівська СЗШ Дніпропетровського району); вчителі-методисти (10).

Заявки щодо участі в ІІІ етапі олімпіади (теоретичний тур) були подані своєчасно усіма регіонами.

По завершенню ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії відділи освіти і науки міст і районів згідно Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099 ) здають звіти.

Всупереч вищесказаному звіти не здали: Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю (ДОЛІФМП).

Оформлення звітів не відповідає вимогам (відсутні короткі відомості про організацію і проведення олімпіади виконання учасниками завдань, участь учителів і працівників освіти): м. Кривий Ріг, м.Тернівка, Апостолівський, Васильківський, Криворізький, Межівський, Нікопольський, Новомосковський, Петропавлівський, Петриківський, Поровський, Синельниківський, Софіївський, Широківський, Юр’ївський райони

Звіт не відповідає вимогам (інша таблиця) - м.Кривий Ріг, м.Новомосковськ, м.Першотравенськ, Васильківський та Нікопольський райони.

Оформлення заявок: відсутні відомості про вчителів Петриківського та Широківського районів.

Слід відмітити всебічність та довершеність звітів відділів освіти і науки: м.м. Дніпропетровськ, Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро»; Дніпродзержинськ, Вільногірська, Марганець, Орджонікідзе, Павлоград, Верхньодніпровський, Дніпропетровський, Томаківський, Царицанський райони.

Звертаємо увагу на необхідність належного оформлення звітів та заявок, дотримуватися форм згідно Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності
В теоретичному турі взяли участь 170 учнів області:клас

міські СЗШ

сільські СЗШ

ліцеї

гімна-зії

колегіуми

НВК

ПНВЗ

Всього

Ліцей

ДОЛІФМП

ДОМЛІ

8

5

11

7

2

0

2

0

1

0

28

9

13

15

4

2

1

2

0

3

0

40

10

12

10

14

0

3

1

0

3

1

44

11

13

19

7

2

8

3

1

4

1

58

Всього

43

55

32

6

12

8

1

11

2

170
  1   2   3   4   5   6

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Комунальний заклад «дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»
України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти надсилає графік...

Аналітичні матеріали за підсумками участі школярів області Всеукраїнських...
Комунальний заклад «кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені василя сухомлинського»

Управління охороною праці
Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені василя сухомлинського

Інститут післядипломної педагогічної освіти
Украины от 24. 09. 2012г. №1038 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових...

61002 Харків, вул. Артема, 43, тел. 700 42 19
Джерело педагогічної майстерності : науково-методичний бюлетень. Вип. 2 : Економічна освіта на уроках з базових дисциплін / Харк...

2. Законів України: «Про освіту» від 23. 05. 1991 р.№1060-хіі
Комунальний заклад „навчально – виховне об”єднання „Загальноосвітній навчальний заклад

Позаурочний захід з хімії та біології
Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №29 м. Дніпродзержинська Дніпродзержинської міської ради»

Корецький районний методичний кабінет
На виконання листа Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 09. 10. 2014 №01-16/1151 інформуємо, що...

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання №25 «Загальноосвітня...

Міністерство освіти І науки України Вищий навчальний комунальний...
Тема Предмет та завдання вікової фізіології. Основні закономірності росту І розвитку дітей І підлітківБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
h.ocvita.com.ua
Головна сторінка