Пошук по сайту

Хімія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Міністерство освіти і науки України

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ
ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
04074. Київ, Вишгородська, 19 Тел. 430-02-60, 430-43-90 e-mail: nenc@nenc.gov.ua

6.05.2014р. № 87
Про проведення Конкурсу «Діти Науки»
З метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу у різних галузях наукової діяльності Громадська Спілка «ОСВІТОРІЯ», Національниий еколого-натуралістичний центро учнівської молоді, Національний центр «Мала академія наук України» та Новопечерська школа у травні-червні 2014 року буде проведено Конкурс «Діти Науки» (міждисциплінарна олімпіада за предметами: українська мова та література, англійська мова, історія України, фізика, біологія, хімія, алгебра та геометрія). Умови участі в заході розміщено на сайті novoshkola.com.ua.

До участі в конкурсі запрошуються учні 8 та 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованці позашкільних навчальних закладів відповідного віку м. Києва.

Конкурс «Діти Науки» проводиться у два етапи: І етап – відбірковий (заочний, у формі онлайн тестування); ІІ етап – фінальний (очний, у формі олімпіади).

Для участі в І етапі необхідно до 22 травня 2014 р. зареєструватися на веб-сайті novoshkola.com.ua. Додатково кожен учасник має право заповнити заявку на отримання гранту на навчання в Новопечерській школі. Усі зареєстровані учасники отримають можливість пройти онлайн-тестування 24 травня 2014 року. Результати тестування буде оприлюднено на сайті: novoshkola.com.ua та nenc.gov.ua до 29 травня 2014 року. З детальною інформацією пропонуємо ознайомитись на сторінці http://novoshkola.com.ua/olympiad.

Одразу до другого етапу конкурсу запрошуються учні, які посіли абсолютні перші місця у олімпіадах з предметів основного курсу державної академічної програми навчання, а також наукових конкурсів Малої академії наук по місту Києву в 2013-2014 навчальному році.

ІІ етап конкурсу (міждисциплінарна олімпіада) відбудеться 3 червня 2014 року за адресою: м. Київ вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Учні, які виявлять найкращі результати, отримають цінні призи, а також гранти на навчання в Новопечерській школі.

Оголошення фіналістів Конкурсу, а також нагородження грантами на навчання в Новопечерській школі буде проведено 9 червня 2014 року в НЕНЦ.

Збереження життя та здоров’я учасників і своєчасне оформлення документів забезпечують супроводжуючі особи.

Детальна інформація – за телефонами: 0 (44) 430-00-64 (контактна особа –Вербицька Тетяна Анатоліївна), 0 (44) 528-09-00, 050 193-93-93 (Олег Позиніч); e-mail: nenc@nenc.gov.ua.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Розклад проведення занять для слухачів Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді
З метою якісної організації навчально-виховного процесу Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (далі–манум)

Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа...
Методичні рекомендації щодо організації дослідження та оформлення науково-дослідницьких робіт (на допомогу слухачам Малої академії...

Еколого-геохімічний аналіз територій
Суть еколого-геохімічного аналізу зводиться до геохімічного вивчення ландшафтів І процесів його формування для виявлення особливостей...

Україна кіровоградська обласна державна адміністрація
Про додатковий набір учнів у наукові секції Кіровоградської ман учнівської молоді на 2011/2012 навчальний рік

Керівництво Малої академії наук учнівської молоді повідомляє про...
Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат – школа мистецтв)

Аналіз виконання завдань ІІІ (обласного) етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
Етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії проходив 19, 27 січня 2013 року на базі Київського обласного інституту післядипломної...

Звіт №3 Про роботу за Проектом «Енергоефективні школи»
«Спеціалізована середня загальноосвітня школа №142 еколого-економічного профілю»

Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
«Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 навчальному році», якими повинні керуватися оргкомітети...

Методичні вказівки із застосування засобу "дезолайт" з метою дезінфекції...
Організація-розробник: Державне підприємство «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка...

Луцький національний технічний університет, 05477296База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
h.ocvita.com.ua
Головна сторінка